Візит

Koopmans Paint - голландський продукт, що набув національної слави як відданий виробник, який традиційно виробляє засоби захисту та просочення деревини. Продукти створенні на основі стійкої відновлюваної сировини, включаючи натуральну лляну олію та високоякісні алкідні смоли.

Поєднуючи класичні лляні олії та сучасні високоякісні в’яжучі речовини з алкідних смол, бренд Koopmans Paint зумів створити комбінацію, яка використовує переваги обох інгредієнтів - позитивні, природні, захисні властивості лляної олії та здатність алкідних смол значно прискорювати час висихання покриття.

Як результат, продукція Koopmans чудово захищає деревину від забруднення та шкідливого впливу зовнішніх погодних умов. Додавання лляної олії підкреслює природну структуру деревини, залишає міцну, шовковисту і приємну на дотик поверхню.

Компанія NELF один з найбільших виробників фарб у Нідерландах. Понад 125 років є відомим і цінованим постачальником більш ніж у 15 країнах.

Image

Компанія ВІЗИТ є офіційним ексклюзивним імпортером продуктів бренду Koopmans.

Сучасні технології та кваліфікований персонал допомогли нашому підприємству завоювати довіру у багатьох виробників деревообробної промисловості в Україні. Основним пріоритетом фірми є налагодження чесних, відкритих, взаємовигідних партнерських відносин.

Саме в нас Ви зможете придбати всю систему продуктів, яка є перевіреною досвідом для вирішення поставлених Вами завдань.

Ми готові надати Вам:
- Консультації технолога щодо обладнання і підбору клейових систем;
- Консультації технолога щодо властивостей та підбору шпону і натуральної деревини;
- Консультації технолога щодо підбору абразивних матеріалів;
- Консультації технолога щодо опорядження поверхні лакофарбовими продуктами;
- При необхідності, ми забезпечимо виїзд технолога на об’єкти замовників.

В нас доступний великий асортимент кольорів та спецефектів, а також ми готові оперативно виконати Ваші побажання по замовленню продуктів, що втілять у життя найоригінальніші ідеї.

Ми готові швидко та надійно забезпечити Вас необхідними продуктами для роботи, за допомогою власного автопарку і транспортних компаній.